Demirleme Şamandırası

Demirleme Şamandırası

Demirleme şamandırası üzerindeki metal halka, kullanıcının dubayı geri çekmesine yardımcı olur. Demirleme şamandıraları istenilen renklerde üretilebilmektedir. İçerisinde boydan boya sıcak daldırma galvaniz kaplı mil mevcuttur. Ürün polietilenden üretilmiş olup iç boşluğu tamamen poliüretan ya da polistiren dolguludur. İsteğe ve kullanım amacına göre dolgu türü değiştirilebilir. Üzerindeki metal halka demirleme şamansırasının çekilmesinde kolaylık sağlar.

Midye Şamandırası

PMS midye şamandıraları, yüksek dalgaların basınçlarına dayanabilmesi ve suyun üzerinde tam oturması için özel olarak tasarlanmıştır. Şamandıralar suyun dikey hareketi ile ortaya çıkan midye stresinin azaltılmasını sağlar. Dolayısıyla midyeler halat ile bağlı kalmaya çalışacakları enerjiyi büyümeye harcarlar.
Ayrıca buna ek olarak şamandıra tasarımı midye tutma çizgilerinin yukarı ve aşağı fırçalamasını ve böylece ürünün denize düşmesini önler. Sonuç olarak PMS midye şamandıraları ile yetişen midyeler büyür ve daha yüksek bir et kalitesine sahip olur. Bu faktörlerin tamamı midye üreticileri için kısa sürede önemli verim alınması ile sonuçlanır.
 

Ürün Teknik Özellikleri

 

 
 

Aradığınız özellikler yok mu? Özel sipariş vermek için tıklayın!