Floating Concrete Pier

Yüzer Beton İskele

PMS betonarme yüzer iskele ve betonarme yüzer dalgakıran üretimini kendi özgün tasarımları ile gerçekleştirmektedir. Ülke dışına dayalı bilgi bağımlılığı olmadan, proje talep ve gereksinimlerine göre boyutlandırma, detaylandırma ve üretim imkanına sahiptir. PMS betonarme yüzer sistemler üzerine çalışmalarında 10 yılı aşkın bir ar-ge ve uygulama deneyimini kullanmaktadır.
 
Bu çalışmalarda çoğu zaman Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi Kıyı-Liman Mühendisliği bölümleri gibi bilim kurumları ile iş birliği içerisinde olmaktadır.
 
Bugüne kadar betonarme yüzer sistem elemanı olarak 1.0 ton’ luk parmak iskele yüzdürücü bloğundan 185.0 ton’ luk yüzer dalgakıran bloğuna kadar üretim gerçekleştirilmiştir. Özel amaç kapsamında 1.5m enine kadar betonarme yüzer iskele bloğu tasarlayıp üretebilmiştir.

Teknik Özellikler

Marine Dock sistemi deniz ortamına dayanıklı özel profillerden oluşan karkas sistemine ve yüzerliliğini sağlayan yüksek dayanımlı polietilen malzemeden yüzdürücülere sahiptir.

Farklı tipte uygulamalar için farklı çözümler sunulur.

Teknelerin güvenli ve konforlu şekilde bağlanmasını sağlayan parmak iskeleler (Finger), yüksek kaldırma kapasitesi gerekli olan veya farklı yükseklik (freebord) ihtiyacı olan yerlere özel yüzdürücüler, farklı renkte ve esneklikte kaplama çözümleri (kompozit veya ahşap), marinalar için gerekli olan elektrik, su, internet, tv hizmetlerini sağlayabilen sistemlerin kolay montesi marine dock yüzer alüminyum iskele sistemleri ile mümkündür.

Alüminyum 6005 T6 ana profil. İSO 3834-2 kaynak sertifikası. Yüksek kalite. Farklı kaldırma kapasiteleri ve isteğe bağlı freeboard yüksekliği. Kullanılan yüzdürücünün tipine göre üretim. Mega yat profili ile 45m’ye kadar tekneler için uygunluk. Her çeşit yat ile beraber balıkçı tekneleri ve feribot gibi değişik boy ve yüksekliklerde teknelerin bağlanabilmesi. Kolay monte edilebilme.

Her türlü teklif, soru, görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirisinz.

Başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

30 uzunluğa kadar tekneleri bağlamada, çok amaçlı yüzer platformlar ve su üstü yüzer alanlar oluşturmak için kullanılabilir.

Ürünlerimiz

26 Yıllık Rotasyon imalat tecrübesi ile oluşan geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz!