Hakkımızda

PMS, 1993 yılında, ülkemizde çok da yaygın olmayan Plastik Rotasyon (Rotomolding/Rotational Molding) tekniğini kullanarak, o günkü pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere, İzmir/Pınarbaşı tesislerinde, imalatçı firma olarak ticari hayatına başlamıştır.

2003 yılında, 11.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 20.000 m2’lik İzmir/Kemalpaşa’daki yeni tesisini faaliyete geçiren PMS, üretim kapasitesini ve depolama alanlarını genişleterek müşteri ihtiyaçlarını çok daha hızlı cevaplayacak kabiliyete erişmiş, pazar ihtiyaç ve taleplerinin çeşitlenmesi ile entegre bir plastik işleme tesisi haline gelmiştir.


26 Yıllık Rotasyon imalat tecrübesi ile oluşan geniş ürün yelpazesinde şu anda;

Yüzer İskele Sistemleri,
Yüzer Platformlar,
Marina Pontonları ve Marina Kurulumları,
Rotodock,
Sunydock,
Marine dock,
Jetski ve Tekne Platformları,
Endüstriyel Uygulamalar
gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler uzmanlık alanlarına göre tescilli markalar altında toplanarak gruplandırılmıştır.

PMS’nin; marine ürünlerinden endüstriyel ürünlere, özel tasarım ürünlerden şık ve esnek dekorasyon ürünlerine kadar 4 ana başlıkta faaliyetleri bulunmaktadır;


DockMarine;

Polietilene hayat veren kalıplar, dizaynlar ve mühendislik hizmetleri ile teknoloji birleştiren ürünlerimizin markasıdır.


Metarial Handing

Rotasyon ve şişirme teknolojisinde lider olan PMS'nin üretimini yaptığı depolama ve endüstriyel ürünlerini içerir.


Custom Molding

Polietilene hayat veren kalıplar, dizaynlar ve mühendislik hizmetleri ile teknoloji birleştiren ürünlerimizin markasıdır.


Furniture;

Farklı tasarımları ile farklı ambiyanslar yaratan PMS nin ışıklı ve ışıksız dekoratif ürünlerinin markasıdır.

Faaliyetlerine başladığı günden itibaren amacı, tüm müşterilerine ve iş ortaklarına “makul fiyatlarda, yüksek kaliteli ve esnek bir hizmet sunmak" olan PMS;

- İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,
- Modern ve teknolojik üretim tesisleri,
- Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
- Sahip olduğu ISO 9001-2000 belgesi,
- Uluslararası standartlara uygunluğu ve gelişime verdiği önemle Türkiye’de lider, dünyada tanınan polietilen kalıp firması olarak çalışmalarına devam etmektedir.