Yüzer Dalgakıran

Yüzer dalgakıran denizde güvenli alanlar yaratır. Modüler yapısı sayesinde birbirine farklı kombinasyonlarla bağlanarak oluşturulan yüzer dalgakıran su üzerinde pek çok çözüme cevap verir. Dalgakıran sistemi yüksek periyodu, dayanıklı gövde yapısı ile deniz üzerinde güçlü ve uzun ömürlüdür.

Modüler, kurulum yerine göre değişen özel parçalar ile birbirine bağlanır. Dalga kıran sistemleri tekli, çiftli, beşli veya yedili olmak üzere farklı koşullar için uygulanmaktadır. Modüller aynı zamanda ilgili tabela, navigasyon ışıkları vb. aksesuarları da barındırabilir.
Site, liman, balıkçı barınakları, sahil, koy, gibi sıkıntılı yerlerde belirli dalga periyodlarında çözümler sunar. Yüzer dalgakıranın amacı kurulduğu bölgede mevcut olan dalgaların enerjisini kırarak sahile dalganın minimum kuvvetle gelmesini sağlamaktadır. Modül şekli ve bağlantıları sayesinde kırılan dalganın enerjisini %90’ a kadar alabilir, suyun doğal akışında veya yönünde bir değişiklik meydana getirmez. Ayrıca güvenlik bariyeri olarak da kullanılabilir.
1Ürün Teknik Detayları
ÜRÜN KODU BOYUTLAR DRAFT FREEBORD
CMS-056 115X50 cm 12,5 cm 102,5 kg
CMS-055 80X35 cm 15 cm 65 kg

Aradığınız özellikler yok mu? Özel sipariş vermek için tıklayın!